Szkoła astrologii

Proponujemy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to dziedzina myśli o tradycji stosującej paru tysięcy lat. Dyscyplinę ową wykorzystywano oraz używa się wciąż w działalności. Jest ona wciąż skuteczna oraz rozwijana. Umiejętność astrologii, a co za tym idzie zdolność interpretacji indywidualnego kosmogramu urodzeniowego pomaga świadomie kierować prywatnym przeznaczeniem. Odkrywając reguły astrologiczne posiadamy możliwość interpretacji kosmogramów osób nam bliskich lub całkowicie nieznajomych. W okresie kursu prosto objaśnione zostaną wszystkie potrzebne składniki astrologicznego abecadła, dzięki czemu uczestnik zdobędzie wiedzę interpretacji horoskopu.Tematem zainteresowań kursu astrologii dla adeptów będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrologia

zaznajomienie z energetyką planet oraz faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, omówienie przykładów – wzorce mitologiczne, literackie oraz filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe techniki poszukiwania i ustalania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

praktyczne zajęcia interpretacji horoskopów, badanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami oraz osobistym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, związkach partnerskich),

relokacje (mapy wzroście potencjałów osobistych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat oraz etyka pracy astrologa,
nauka astrologii dla początkujących przeprowadza się w trakcie 2 weekendów. Jest wtedy kurs dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa obejmuje zwykle od 6 do 10 osób. Po zakończeniu kursu uczestnicy dostają imienne dyplomy.


Zapraszamy do zapisania się na zajęcia już dzisiaj! Astrologia to nie tylko ciekawe hobby ale też świadomość o sobie oraz otaczającym nas świecie. Nie poprzez przypadek szwajcarski psychoterapeuta Carl Gustav Jung zdefiniował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Poznaj jej zasady – będzie to najlepiej spożytkowany czas w Twoim życiu oraz najodpowiedniejsza lokata – lokata w siebie.